SB1100E-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SB1100E-G
JLCPCB Part #
C7355692
Package
DO-41
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100V 1A 30A 500uA@100V 850mV@1A DO-41 Schottky Diodes ROHS