CZRUR52C20
MFR.Part #
CZRUR52C20
JLCPCB Part #
C7455864
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@15V 150mW 19V~21V 20V 220Ω 50Ω SOD-523F Zener Diodes ROHS