ASMCJ40CA-HF
MFR.Part #
ASMCJ40CA-HF
JLCPCB Part #
C20185329
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 23.3A 40V 49.1V 5uA 64.5V Bidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS