ASMCJ45CA-HF
MFR.Part #
ASMCJ45CA-HF
JLCPCB Part #
C20185333
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 20.6A@10/1000us 45V 55.3V 5uA 72.7V Bidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS