BZX84C5V1CC-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
BZX84C5V1CC-HF
JLCPCB Part #
C3765610
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 2uA@2V 350mW 4.8V~5.4V 5.1V 60Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS