ASMCJ20CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
ASMCJ20CA-HF
JLCPCB Part #
C20185312
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 20V 24.5V 32.4V 46.3A@10/1000us 5uA Bidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS