3KP220CA-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
3KP220CA-G
JLCPCB Part #
C3013430
Description
220V 246V 2uA 356V 3kW 8.43A Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS