30KP70CA-TP
MFR.Part #
30KP70CA-TP
JLCPCB Part #
C1984196
Description
-55℃~+175℃ 109V 10uA 278A@10/1000us 30kW@10/1000us 70V 85.6V Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS