CZRF52C18-HF
MFR.Part #
CZRF52C18-HF
JLCPCB Part #
C6580888
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@8.5V 17.1V~18.9V 18V 200mW 20Ω 1005(SOD-323F) Zener Diodes ROHS