AUSMBJ120CA-HF
MFR.Part #
AUSMBJ120CA-HF
JLCPCB Part #
C3700231
Description
-55℃~+150℃ 120V 133V 193V 1uA 3.1A 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS