A5KP220CA-G
MFR.Part #
A5KP220CA-G
JLCPCB Part #
C2625048
Description
-55℃~+150℃ 14.04A 220V 246V 2uA 356V 5kW Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS