SQH3015S-4R7M-LF
MFR.Part #
SQH3015S-4R7M-LF
JLCPCB Part #
C257177
Package
SMD,3.1x3.1mm
Description
1.02A 1.04A 144mΩ 4.7uH ±20% SMD,3.1x3.1mm Power Inductors ROHS