SQH6012S-330M-LF
MFR.Part #
SQH6012S-330M-LF
JLCPCB Part #
C257235
Package
SMD,6.2x6.2mm
Description
33uH 530mA 590mA 840mΩ ±20% SMD,6.2x6.2mm Power Inductors ROHS