SQH4018S-220M-LF
MFR.Part #
SQH4018S-220M-LF
JLCPCB Part #
C257211
Package
SMD,4x4mm
Description
22uH 432mΩ 590mA 800mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS