SQH4012S-470M-LF
MFR.Part #
SQH4012S-470M-LF
JLCPCB Part #
C257203
Package
SMD,4.2x4.2mm
Description
1.2Ω 350mA 370mA 47uH ±20% SMD,4.2x4.2mm Power Inductors ROHS