SQH6045S-330M-LF
MFR.Part #
SQH6045S-330M-LF
JLCPCB Part #
C257260
Package
SMD,6x6mm
Description
1.7A 1.7A 221mΩ 33uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS