SQH3010S-150M-LF
MFR.Part #
SQH3010S-150M-LF
JLCPCB Part #
C257158
Package
SMD,3.1x3.1mm
Description
15uH 400mA 400mA 962mΩ ±20% SMD,3.1x3.1mm Power Inductors ROHS