SQH3012S-150M-LF
MFR.Part #
SQH3012S-150M-LF
JLCPCB Part #
C257169
Package
SMD,3.1x3.1mm
Description
15uH 440mA 485mA 540mΩ ±20% SMD,3.1x3.1mm Power Inductors ROHS