SQH4010S-150M-LF
Extended
Manufacturer
Coilmaster Elec
MFR.Part #
SQH4010S-150M-LF
JLCPCB Part #
C257190
Package
SMD,4.2x4.2mm
Description
15uH 470mA 510mA 612mΩ ±20% SMD,4.2x4.2mm Power Inductors ROHS