SQH4012S-4R7M-LF
MFR.Part #
SQH4012S-4R7M-LF
JLCPCB Part #
C257197
Package
SMD,4.2x4.2mm
Description
1.05A 168mΩ 4.7uH 960mA ±20% SMD,4.2x4.2mm Power Inductors ROHS