XGL4018-121MEC
MFR.Part #
XGL4018-121MEC
JLCPCB Part #
C6336761
Description
120nH 19.5A 24.5A 2mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% 1616 Power Inductors ROHS