XGL4018-821MEC
MFR.Part #
XGL4018-821MEC
JLCPCB Part #
C6757969
Description
11.6mΩ 7.7A 8.3A 820nH AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% 1616 Power Inductors ROHS