LPS5015-182MRC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
LPS5015-182MRC
JLCPCB Part #
C3911526
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
1.8uH 2.15A 2.9A 75mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS