XGL3530-201MEC
MFR.Part #
XGL3530-201MEC
JLCPCB Part #
C5837777
Package
SMD,3.5x3.2mm
Description
11.8A 200nH 3.5mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3.5x3.2mm Power Inductors ROHS