XGL3530-701MEC
MFR.Part #
XGL3530-701MEC
JLCPCB Part #
C7417171
Package
SMD,3.5x3.2mm
Description
7.3A 700nH 8mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3.5x3.2mm Power Inductors ROHS