XGL3530-601MEC
MFR.Part #
XGL3530-601MEC
JLCPCB Part #
C6336757
Package
SMD,3.5x3.2mm
Description
6.9mΩ 600nH 7.4A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3.5x3.2mm Power Inductors ROHS