XGL3530-122MEC
MFR.Part #
XGL3530-122MEC
JLCPCB Part #
C6757961
Package
SMD,3.5x3.2mm
Description
1.2uH 12.8mΩ 5.6A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3.5x3.2mm Power Inductors ROHS