0603LS-121XGRC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
0603LS-121XGRC
JLCPCB Part #
C3911745
Description
1.4A 120nH 150mΩ AEC-Q200 0603 Inductors (SMD) ROHS