XGL4030-271MEC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
XGL4030-271MEC
JLCPCB Part #
C7417190
Package
SMD,4x4mm
Description
19.3A 2.4mΩ 270nH AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS