LPS5015-332MRC
MFR.Part #
LPS5015-332MRC
JLCPCB Part #
C3911446
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
1.8A 1.9A 125mΩ 3.3uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS