XFL3012-682MEC
MFR.Part #
XFL3012-682MEC
JLCPCB Part #
C3911479
Package
SMD,3x3mm
Description
1.3A 200mΩ 6.8uH 970mA AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS