CMA150N68
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMA150N68
JLCPCB Part #
C19188064
Package
TO-3P
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 126nC@10V 150A 200W 320pF 450pF 4V 5.8mΩ@10V 6.1nF 68V N-Channel TO-3P MOSFETs ROHS