CMD40N10L
MFR.Part #
CMD40N10L
JLCPCB Part #
C6939690
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 125pF 135W 1V 38mΩ@4.5V 40A 6nF TO-252 MOSFETs ROHS