CMD50N06KB
MFR.Part #
CMD50N06KB
JLCPCB Part #
C6939698
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 12mΩ@6V 180pF 2V 3nF 50A 50nC@10V 60V 80W TO-252 MOSFETs ROHS