CMD150N04A
MFR.Part #
CMD150N04A
JLCPCB Part #
C5371859
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 120A 150W 1V 3mΩ@10V 40V 6.5nF 60pF 61nC@10V TO-252 MOSFETs ROHS