CMU50N06N
MFR.Part #
CMU50N06N
JLCPCB Part #
C22391134
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100pF 120pF 12mΩ@10V 2.4nF 34nC@10V 3V 50A 60V 75W N-Channel TO-251 MOSFETs ROHS