CMF12N65A
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMF12N65A
JLCPCB Part #
C19077053
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 12A 150pF 160pF 2.1nF 31nC@10V 4V 650V 650mΩ@10V Half-Bridge N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS