KF45C-9.5-3P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF45C-9.5-3P
JLCPCB Part #
C707422
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x3P 2-Side 3 32A 3P 4 750V 9.5mm Black Mid Terminal Straight 插件,P=9.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS