KF35C-8.25-9P
MFR.Part #
KF35C-8.25-9P
JLCPCB Part #
C707398
Package
Plugin,P=8.25mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x9P 2-Side 2.5 24A 450V 8.25mm 9 9P Black Mid Terminal Straight 插件,P=8.25mm Barrier Terminal Blocks ROHS