KF205RB-7.5-5P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF205RB-7.5-5P
JLCPCB Part #
C7435752
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~24 1kV 1x5P 41A 5 5P 6 7.5mm Right Angle Plugin,P=7.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS