KF2EDGKNG-3.5-4P
MFR.Part #
KF2EDGKNG-3.5-4P
JLCPCB Part #
C2923019
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 10A 16~28 1x4P 3.5mm 300V 4 4P Green Hinged (Snap On) Male Plug Spring Connection Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS