KF2EDGKJ-3.5-9P
MFR.Part #
KF2EDGKJ-3.5-9P
JLCPCB Part #
C2975104
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 13A 14~28 1x9P 3.5mm 320V 9 9P Male Plug Orange Screw Connection (M2) Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS