KF250NH-3.81-8P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF250NH-3.81-8P
JLCPCB Part #
C976582
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 15A 16~20 1x8P 250V 3.81mm 8 8P Green 插件,P=3.81mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS