KF55HM-10.0-2P
MFR.Part #
KF55HM-10.0-2P
JLCPCB Part #
C707574
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10mm 10~18 1x2P 2 2-Side 2P 32A 4 750V Black Mid Terminal Straight 插件,P=10mm Barrier Terminal Blocks ROHS