KF2EDGVM-7.62-3P
MFR.Part #
KF2EDGVM-7.62-3P
JLCPCB Part #
C441451
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x3P 3 400V 7.62mm Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole 插件,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS