KF2EDGVM-3.5-6P
MFR.Part #
KF2EDGVM-3.5-6P
JLCPCB Part #
C441411
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 1x6P 3.5mm 300V 6 6P Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole 插件,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS