BPH1-14-33
Extended
Manufacturer
Cita Technologies
MFR.Part #
BPH1-14-33
JLCPCB Part #
C5558298
Package
DIP,27.9x23.2mm
Description
14V 2 23mA、71mA 70% DIP,27.9x23.2mm Isolated Power Modules ROHS