BPDN00040423220M00
MFR.Part #
BPDN00040423220M00
JLCPCB Part #
C17247266
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
22uH 270mΩ 550mA 750mA ±20% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS