BPDN00040423100M00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPDN00040423100M00
JLCPCB Part #
C17323273
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
1.4A 10uH 117mΩ 850mA ±20% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS