MHCI06030-4R7M-R8
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
MHCI06030-4R7M-R8
JLCPCB Part #
C108295
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
4.7uH 40mΩ 5.5A 9A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS